verpakt met theelichtje en een Symposion luciferdoosje
14 cm x 16 cm
Soms is er een beeld dat je niet meer los laat en dat was het geval toen we dit kleine vuurmannetje ontdekten. Het beeld van iemand die zijn handen warmt aan een vuur is een prachtig symbool dat om weinig woorden vraagt.
Klanten vertellen
' Theelichthouders zijn er genoeg maar dit is toch wel een heel bijzondere. Heb die zelf thuis staan en heb er al heel wat mensen blij mee gemaakt.'
' Toen mijn dochter dat kaarsje in de winkel zag; dacht ze onmiddellijk aan haar overleden papa. De zwarte figuur, papa, stuurt licht en toont met zijn handen dat hij waakt over ons!
' Sterk beeld! Nu wordt mijn dochter 21. En ik zal haar dit "symbool" geven op deze toch wel speciale verjaardag! '
We zijn benieuwd naar jullie ervaringen met dit product!? Deel ze met ons en wie weet verschijnt hier jouw verhaal!
Meer dan ooit willen we er zijn voor jullie. Een woord, een gedachte, een tekst. Een kadootje voor jezelf of mensen laten weten dat je aan hen denkt. Mekaar aanmoedigen en weten dat er andere en beter tijden komen!
Symposion blijft 7 op 7 online bereikbaar via de webwinkel
Online bestellen en laten opsturen met de post. Uw pakje kan naar jezelf of als geschenk naar iemand anders opgestuurd worden.
Online bestellen en afhalen in de winkel in Brugge. We zenden u een mail zodra uw bestelling klaar staat. Afhalen kan na afspraak op weekdagen tussen 10u en 18u. Op zaterdag tussen 10u en 12u
Heb je andere vragen of vind je niet wat je zoekt: schrijf, mail of bel ons en we helpen je graag verder.
Volg ons via facebook of teken in voor de O-mail om op de hoogte te blijven van ons aanbod.
Op kerstavond en oudejaarsavond is de winkel open tem 16u. Op kerstdag en nieuwjaardag zijn we uiteraard gesloten
We zijn ontzettend blij dat we jullie terug in de winkel mogen ontvangen. Tegelijkertijd willen we ons meer dan ooit engageren voor uw en onze veiligheid.
En daarom volgen we de spelregels van de overheid zeer strikt op:
Winkelen mag enkel individueel en voor maximum 30 min. We hebben plaats voor 6 mensen tegelijkertijd en anders vragen we u even buiten te wachten U zorgt voor het mondmasker, wij voor de handgel en betalen gebeurt bij voorkeur elektronisch
en SYMPOSION blijft 7 op 7 online bereikbaar via de webwinkel
Online bestellen en laten opsturen met de post. Uw pakje kan naar jezelf of als geschenk naar iemand anders opgestuurd worden.
Online bestellen en afhalen in de winkel in Brugge. Zo vermijden we de drukte en eventuele wachtrijen. We zenden u een mail zodra uw bestelling klaar staat. Afhalen kan tijdens de winkeluren.
Heb je andere vragen of vind je niet wat je zoekt: schrijf, mail of bel ons en we helpen je graag verder. Volg ons via facebook of teken in voor de O-mail om op de hoogte te blijven van ons aanbod.